Share
Go down
avatar
Posts : 6
Join date : 17/10/2018

Karta Postaci
Rasa: Nefilim
Specjalizacja: Aktor
Statystyki:
StatystykiWartość
Siła1
Zręczność0
Inteligencja1
Charyzma2
Magia1
Spostrzegawczość1
Zobacz profil autora

Izzy

on 18.10.18 19:42
Imię i nazwisko: Izaak "Izzy" Walker
Rasa: Nefilim
Specjalizacja: Aktor
Wiek: 33
Krótki opis wyglądu: Wysoki i smukły, nie licząc nieco zaokrąglonego brzucha (sam w życiu się nie przyzna, że przytył). Ciemne, niezbyt długie włosy i brązowe oczy nie nadają mu typowego anielskiego wyglądu. Ma zmarszczki wokół oczu od uśmiechania się, ale sam zainteresowany twierdzi, że ich nie widać.
Charakter: Z jednej strony wygadana dusza towarzystwa i wesołek, z drugiej infantylny, bezczelny i nietaktowny typek, do którego szybko traci się cierpliwość.
Historia postaci: "Tatuś wyszedł do sklepu i nie wrócił". Izzy chciałby, żeby tak zaczynała się jego historia. I przez pierwszych kilka lat życia, w tę właśnie bajeczkę Izzy wierzył. Później okazało się, że sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, bo otóż tatuś miał skrzydełka i świecącą aureolę nad łbem (metaforyczną), ale właściwie główny motyw pozostał bez zmian - własny ojciec miał go gdzieś. Zostawił po sobie tylko księgę znaków, których Izzy z początku nie rozumiał. Po kilku mniejszych i większych wypadkach nauczył się kilku podstawowych znaków, wciąż jednak traktuje je bardziej jak użyteczne sztuczki niż pradawną magię. Przybył do Londynu, by w końcu odpowiedzieć sobie na pytanie "Kim chcesz zostać, gdy dorośniesz?".
Inne:
- czasem zachowuje się jak dupek, ale jak sam twierdzi, nie wie, czy to wina pierwiastka ludzkiego, czy anielskiego
- najczęściej korzysta z magii ognia, palcami podpala wrogów lub podgrzewa wodę na herbatę. Nierzadko jednak sam się przy tym parzy.
- lubi wysokości, dachy i łażenie po krawędziach mostów. Wspomaga się runą równowagi, żeby nie spaść.
Statystyki:
  • Siła [1] (rasa)
  • Zręczność [0]
  • Inteligencja [1] (na start)
  • Charyzma [2] (na start + specjalizacja)
  • Magia [1] (rasa)
  • Spostrzegawczość [1] (na start)
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach