Share
Go down
avatar
Admin
Posts : 19
Join date : 13/09/2018
Zobacz profil autorahttp://mglylondynu.forumpolish.com

Historia Nefilim

on 20.10.18 20:14
Powstali wiele wieków temu, kiedy z jeziora znajdującego się w ukrytym przed śmiertelnikami państwie Idris wyłonił się Razjel, archanioł, Książę Magów i wręczył Jonathanowi- mężnemu wojownikowi w służbie dobra- kielich i miecz, dzieląc się z nim mocami nieznanymi dotąd śmiertelnikom i, jak głoszą bardziej apokryficzne podania, również anielską krwią. Dar ten Jonathan przekazał swoim towarzyszom, dając tym samym początek nowej rasie- nefilim, obrońcom ludzkości przed demonami i pozostałymi dziećmi mroku.

Tyle historia. W dzisiejszych czasach rola nefilim polega nie na polowaniu, a utrzymaniu tak kruchej równowagi pomiędzy wszystkimi zamieszkującymi Ziemię istotami. W tym celu po całym (odkrytym) świecie rozsiane są Instytuty. To tam rodzą się, trenują i mieszkają wojownicy, a pozostali mieszkańcy instytutu, niezależnie od realnego pokrewieństwa, są im bliscy jak rodzina. Nad tym wszystkim czuwa rada, do której należą wszyscy "dorośli", określana mianem Clave i mająca swoją siedzibę w Idrisie, a konkretnie w Alicante- mieście strzeżonym przez szklane wieże.

Oczywiście zdarzają się tacy, którzy postanawiają iść własną ścieżką i opuścić instytut. Ci jednak traktowani są jak zdrajcy i nikt, kto nie podejmuje podobnej decyzji nie powinien z nimi nawet rozmawiać. Nie ważne, matka, ojciec czy najlepszy przyjaciel.
avatar
Posts : 37
Join date : 25/09/2018

Karta Postaci
Rasa: Nefilim
Specjalizacja: Czarodziej
Statystyki:
StatystykiWartość
Siła1
Zręczność0
Inteligencja2
Charyzma0
Magia3
Spostrzegawczość0
Zobacz profil autora

Re: Historia Nefilim

on 21.10.18 11:04
// przez ostatni akapit czujemy się odrobinę atakowani
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach