Share
Go down
avatar
Posts : 8
Join date : 03/10/2018
Zobacz profil autora

Laurel

on 03.10.18 22:07
Imię i nazwisko: Laurel
Rasa: Bóg śmierci
Specjalizacja: Złodziej
Wiek: ok. 250 lat
Krótki opis wyglądu: Wysoka, zielonooka brunetka. Przez większość czasu wygląda tak jakby była znudzona życiem.
Charakter: Rzadko kiedy nawiązuje jakieś bliższe relacje z kimkolwiek. Dobrze wie, że każdy kiedyś umrze, dlatego stara się nie przywiązywać do obecnych znajomych, których i tak jest dość mało.
Historia postaci: Laurel pamięta dokładnie dzień, kiedy pierwszy raz postawiła stopy na londyńskiej ziemi. Miała zero doświadczenia (w końcu dopiero co została stworzona), a jednak już zostało przydzielone jej zadanie. Pierwsze odebrane życie będzie się pamiętało do końca swoich dni, w przypadku dziewczyny nie było inaczej. Do teraz pamięta moment w którym pierwszy raz przecięła taśmy małego chłopca, umierającego na powikłania po mocnym zapaleniu płuc.
Jednak takie jest życie, ludzie przychodzą i odchodzą, a jej zadaniem było przecinanie ich taśm. Z czasem jedyna praca zaczęła się jej nudzić, a będąc zwolennikiem powiedzenia "robić, ale żeby się nie narobić i zarobić", podjęła się drobnych kradzieży. Z początku drobnych, bo po pewnym czasie kradła praktycznie całe fortuny najbogatszych. Nie czuła się z tego powodu źle. Nie okradała biednych, a tych, którzy mieli zdecydowanie aż nadto pieniędzy i nie wiedzieli co z nimi robić.
Nic więc dziwnego, że po pewnym czasie było stać ją na dużą posiadłość na obrzeżach miasta. Co prawdę mieszka tam sama, a jej jedynym towarzyszem jest kot, ale czuje się tam dobrze i jak na razie nie ma zamiaru nigdzie się przenosić.
Woli przebywać na Ziemi, niż w Domenie Chaosu.

Statystyki:

  • Siła: 1
  • Zręczność: 2
  • Inteligencja: 2
  • Charyzma: 0
  • Magia: 0
  • Spostrzegawczość: 1


Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach