Share
Go down
avatar
Admin
Posts : 19
Join date : 13/09/2018
Zobacz profil autorahttp://mglylondynu.forumpolish.com

Bestiariusz

on 29.09.18 21:02


Encyklopedia świata Mgieł Londynu, w której każdy ma prawo dodać jakąś cząstkę świata od siebie.


  • Prosimy dodawać informacje potwierdzone przez przynajmniej jeszcze jedną inną osobę (świat przedstawiony nie powinien być dziełem jednej osoby, skoro wszyscy jesteśmy częścią tego świata <3 )
  • Nad notką proszę wstawić runę mówiącą, której rasy dotyczy (runy dostępne są w emotkach, w kategorii "Runy". Ich komendy to nazwa rasy w dwukropkach).Ostatnio zmieniony przez Admin dnia 03.10.18 13:50, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Posts : 48
Join date : 14/09/2018

Karta Postaci
Rasa: Demon
Specjalizacja: Poszukiwacz przygód
Statystyki:
StatystykiWartość
Siła2
Zręczność0
Inteligencja1
Charyzma1
Magia2
Spostrzegawczość0
Zobacz profil autora

Re: Bestiariusz

on 30.09.18 21:39
Demony

Pochodzenie demonów jest różne - jedni bowiem istnieją odkąd pamiętają w Piekle, drudzy natomiast kiedyś byli ludźmi, a ich dusze po śmierci do niego trafiły, by po czasie stać się synami (i córkami) ciemności. Tych pierwszych rzadko interesuje ziemskie życie, schodzą na śmiertelny świat tylko wtedy, kiedy są tam potrzebni, nieliczni zjawiają się tam częściej; przez to ich podejście do magii nie jest ograniczone sentymentami tak bardzo, choć zazwyczaj czarujący demon uczy się raczej jednego typu zaklęć. Dusze, które pokutowały tak długo, aż stały się diablętami, są przez fakt bycia zmaltretowanymi duszami uzależnione od tego, w jaki sposób do Piekła się dostały. Takim demonom znacznie łatwiej przychodzi nauczenie się zaklęć związanych z ich śmiercią - topielcom łatwiej przychodzi kontrolować wodę, samobójcom, którzy się powiesili - wszelkie zaklęcia wiążące, zniewalające czy unieruchamiające. Nauczenie się innego typu zaklęć dla takich demonów nie jest niemożliwe, za to znacznie trudniejsze.

_________________
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach